SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Text
cy: Testun

en: Advanced
cy: Uwch

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Translate
cy: Cyfieithu
