SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Scale
eo: Skalo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Translate
eo: Traduku
