SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Group
fi: Ryhmä

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Text
fi: Teksti

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Line
fi: Rivi

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Uses
fi: Käyttää

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Elastic
fi: Joustava
