SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Text
is: Tekstur

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: About
is: Um

en: Translate
is: Týð
