SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Group
fr: Groupe

en: Note:
fr: Note :

en: Default
fr: Par défaut

en: Path
fr: Chemin

en: Text
fr: Texte

en: Advanced
fr: Avancé

en: Line
fr: Ligne

en: Linear
fr: Linéaire

en: Scale
fr: Échelle

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Translate
fr: Traduire

en: Uses
fr: Utilisations

en: Circle
fr: Cercle

en: Polygon
fr: Polygone

en: Rotate
fr: Rotation

en: Elastic
fr: Élastique
