SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Group
gl: Grupo

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Text
gl: Texto

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Line
gl: Liña

en: Scale
gl: Escala

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Uses
gl: Usos

en: Rotate
gl: Rotar
