SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Text
gu: લખાણ

en: Line
gu: લીટી

en: Scale
gu: માપ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Uses
gu: ઉપયોગો
