SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Text
he: טקסט

en: Advanced
he: מתקדם

en: Line
he: שורה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Translate
he: תרגום

en: Uses
he: שימושים

en: Rotate
he: סיבוב
