SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Group
hi: समूह

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: Text
hi: लेख

en: Advanced
hi: विकसित

en: Line
hi: रेखा

en: Scale
hi: पैमाना

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Uses
hi: उपयोग
