SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Group
hy: Խումբ

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Rotate
hy: Պտտել
