SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Group
is: Hópur

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Text
is: Texti

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: About
is: Um

en: Translate
is: Þýða
