SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Group
it: Gruppo

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Path
it: Percorso

en: Text
it: Testo

en: Advanced
it: Avanzate

en: Line
it: Riga

en: Scale
it: Scala

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni

en: Translate
it: Traduci

en: Uses
it: Usa

en: Rotate
it: Ruota

en: Elastic
it: Elastica
