SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Group
ja: グループ

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Path
ja: パス

en: Text
ja: テキスト

en: Advanced
ja: 高度

en: Line
ja: 行

en: Scale
ja: スケール

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Uses
ja: 機能

en: Rotate
ja: 回転
