SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Image
ka: სურათი

en: Path
ka: გზა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Line
ka: ხაზი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Translate
ka: თარგმნა
