SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Translate
kk: Аудару
