SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Group
ku: گرووپ

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Text
ku: دەق

en: Line
ku: هێڵ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Rotate
ku: سووڕاندن
