SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Group
lv: Grupa

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Text
lv: Teksts

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Line
lv: Līnija

en: Scale
lv: Mērogot

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Translate
lv: Tulkot

en: Uses
lv: Lieto

en: Rotate
lv: Pagriezt
