SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Translate
mn: Орчуулах
