SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Group
ne: समूह

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Text
ne: अक्षर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Line
ne: रेखा

en: Scale
ne: नाप

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद
