SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Group
nl: Groep

en: Image
nl: Afbeelding

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Default
nl: Standaard

en: Path
nl: Pad

en: Text
nl: Tekst

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Line
nl: Lijn

en: Scale
nl: Schalen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Translate
nl: Vertalen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Circle
nl: Cirkel

en: Polygon
nl: Polygoon

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Rotate
nl: Roteren

en: Elastic
nl: Elastisch
