SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Text
pl: Tekst

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Line
pl: Linia

en: Linear
pl: Liniowy

en: Scale
pl: Skala

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Uses
pl: Używa

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Rotate
pl: Obróć

en: Elastic
pl: Elastyczny
