SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Group
fa: گروه

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: Text
fa: متن

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Scale
fa: مقیاس

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Translate
fa: ترجمه

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Rotate
fa: چرخاندن
