SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Text
ps: متن

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Scale
ps: درجه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
