SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Group
sk: Skupina

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Line
sk: Riadok

en: Scale
sk: Škálovať

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: Uses
sk: Používa

en: Rotate
sk: Otočiť
