SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Group
sl: Skupina

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: Line
sl: Vrstica

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Uses
sl: Uporablja
