SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Scale
sr: Размера
