SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Group
sv: Grupp

en: Image
sv: Bild

en: Note:
sv: Observera:

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Advanced
sv: Utökad

en: Line
sv: Rad

en: Scale
sv: Skala

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Translate
sv: Översätt

en: Uses
sv: Använder

en: Rotate
sv: Rotera

en: Elastic
sv: Elastisk
