SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Image
ta: படம்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: Text
ta: உரை

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Line
ta: வரி

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Rotate
ta: திருப்பு
