SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Group
te: సమూహం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: About
te: గురించి

en: Translate
te: అనువదించు

en: Uses
te: వాడుకలు
