SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Text
th: ข้อความ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
