SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Scale
ug: شكالا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Circle
ug: چەمبەر
