SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Group
uk: Група

en: Image
uk: Зображення

en: Note:
uk: Примітка:

en: Default
uk: Базово

en: Path
uk: Шлях

en: Text
uk: Текст

en: Advanced
uk: Розширені

en: Line
uk: Рядок

en: Linear
uk: Лінійне

en: Scale
uk: Масштаб

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Translate
uk: Перекласти

en: Uses
uk: Використання

en: Circle
uk: Коло

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Rotate
uk: Поворот

en: Elastic
uk: Еластик

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Matrix
uk: Матриця

en: Ease In
uk: Вхід

en: Ease Out
uk: Вихід
