SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Group
ur: گروپ

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: Scale
ur: سکیل
