SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Group
am: ቡድን

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Translate
am: ተርጉም
