SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: Line
ast: Llinia

en: Scale
ast: Escalar

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
