SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Group
bg: Група

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Translate
bg: Преведи
