SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Line
bn: লাইন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
