SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Advanced
ca: Avançat

en: Line
ca: Línia

en: Scale
ca: Escalar

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Translate
ca: Tradueix

en: Uses
ca: Usos

en: Rotate
ca: Girar

en: Matrix
ca: Matriu
