SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Group
cs: Skupina

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Line
cs: Řádek

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: Uses
cs: Použití

en: Rotate
cs: Rotace
