SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Group
da: Gruppe

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Text
da: Tekst

en: Advanced
da: Avanceret

en: Line
da: Linje

en: Scale
da: Skalér

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Translate
da: Oversæt

en: Uses
da: Bruger

en: Rotate
da: Rotér
