SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Image
el: Εικόνα

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Text
el: Κείμενο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Line
el: Γραμμή

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Rotate
el: Περιστροφή
