SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Group
et: Grupp

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Text
et: Tekst

en: Advanced
et: Täpsem

en: Line
et: Rida

en: Linear
et: Lineaarne

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Translate
et: Tõlge

en: Uses
et: Kasutab

en: Rotate
et: Pööra
