SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Group
eu: Taldea

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Text
eu: Testua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Rotate
eu: Biratu
