SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Group
hr: Grupa

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Text
hr: Tekst

en: Advanced
hr: Napredno

en: Line
hr: Redak

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Rotate
hr: Zakreni
