SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Group
hu: Csoport

en: Image
hu: Kép

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: Text
hu: Szöveg

en: Advanced
hu: Haladó

en: Line
hu: Sor

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: Translate
hu: Fordítás

en: Uses
hu: Használat

en: Circle
hu: Kör

en: Polygon
hu: Sokszög

en: Rectangle
hu: Téglalap

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Elastic
hu: Rugalmas

en: Ellipse
hu: Ellipszis
