SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Advanced
jv: Mahir

en: Line
jv: Baris

en: Scale
jv: Skala

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Rotate
jv: Diputer
