SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Line
km: ជួរ

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Uses
km: ប្រើ

en: Rotate
km: បង្វិល
