SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Group
lt: Grupė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Text
lt: Tekstas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Line
lt: Eilutė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Uses
lt: Naudoja

en: Rotate
lt: Pasukti
