SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Path
ml: വഴി

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Scale
ml: തോത്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
