SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Group
mr: समुह

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Note:
mr: टीप:

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: Text
mr: अक्षर

en: Line
mr: रेषा

en: Scale
mr: मोजपट्टी
